O masáži

Komplexní energetická masáž

Masáž vnímám jako jedinečný rituál a příležitost být jen sám se sebou a sám sebou. Příležitost k celkové regeneraci a obnově těla a duše.

Dále také jako významnou příležitost k zastavení a odpočinku. Uvědomění toho, kdo jsem a kde právě jsem. 

Masáž je pro mě dialog dvou těl, klientova a masérova.

Ráda vás budu na vaší cestě doprovázet. 

Nabízím komplexní energetickou masáž, která v sobě spojuje prvky různých masáží a jemnou práci s energií. Masáž působí celostně na svaly a tkáně, energetický systém člověka a celkové duševní naladění. Kombinuje prvky klasické regenerační masáže, aromaterapeutické masáže, havajské masáže, indické masáže hlavy a šíje a Breussovy masáže. 

Ráda si poslechnu, co v okamžiku, kdy se potkáváme, zrovna potřebujete. Co potřebujete namasírovat a jakou silou. Zda potřebujete vypnout a toulat se krajinami mysli nebo naopak rozproudit energii a dodat nový elán. Nebo toto všechno dohromady. 

Reference

Marie

Skvělé masáže s individuálním přístupem. An je skvělá masérka, která při masáži zohledňuje potřeby daného člověka, což opravdu velmi oceňuji. Líbí se mi, že používá čisté, kvalitní oleje a vonné esence, ne jejich příliš oparfémované chemické verze. Každá masáž uvolní potřebnou část těla a zároveň je i příjemným relaxem. Vždy se těším na každou další návštěvu.

Tereza

Dle mé zkušenosti: laskavý a citlivý přístup, domácí atmosféra a ochota pochopit, hledat, naslouchat a odpovídat.

David

Je cítit, že Annu nezajímá pouze ohraničený důsledek problému, který máte, ale snaží se odhalit jej jako celek – fyzický, s lehkým přesahem do duševna. Přikládá důraz nejen na aktivaci správných bodů, ale také hřejivosti a léčivosti doteku obecně. Při masáži nedělá pouze naučené hmaty, ale přemýšlí. To je vzácné.

Vendula

Slečna masérka umí vyhovět mým konkrétním požadavkům, což ne každý masér je ochotný udělat. Je velmi příjemná a milá a má pro masírování a energie s tím spojené talent!

Dana

Děkuji Aničce za úžasné chvilky u ní na masážích! Mockrát jsem se nesetkala s někým, aby masáž byla po všech stránkách tak příjemná, uvolňující, abych si mohla říci, co bych si jak přála, včetně útulného klidného prostředí a relaxační hudby a vůní. Vždy se na masáž moc těším a doporučuji vyzkoušet i ostatním.