Reference

Děkuji mým váženým a milým klientům za jejich ohlasy, zde uvádím některé z nich ♥.

Marie

Skvělé masáže s individuálním přístupem. An je skvělá masérka, která při masáži zohledňuje potřeby daného člověka, což opravdu velmi oceňuji. Líbí se mi, že používá čisté, kvalitní oleje a vonné esence, ne jejich příliš oparfémované chemické verze. Každá masáž uvolní potřebnou část těla a zároveň je i příjemným relaxem. Vždy se těším na každou další návštěvu.

Tereza

Dle mé zkušenosti: laskavý a citlivý přístup, domácí atmosféra a ochota pochopit, hledat, naslouchat a odpovídat.

David

Je cítit, že Annu nezajímá pouze ohraničený důsledek problému, který máte, ale snaží se odhalit jej jako celek – fyzický, s lehkým přesahem do duševna. Přikládá důraz nejen na aktivaci správných bodů, ale také hřejivosti a léčivosti doteku obecně. Při masáži nedělá pouze naučené hmaty, ale přemýšlí. To je vzácné.

Vendula

Slečna masérka umí vyhovět mým konkrétním požadavkům, což ne každý masér je ochotný udělat. Je velmi příjemná a milá a má pro masírování a energie s tím spojené talent!

Dana

Děkuji Aničce za úžasné chvilky u ní na masážích! Mockrát jsem se nesetkala s někým, aby masáž byla po všech stránkách tak příjemná, uvolňující, abych si mohla říci, co bych si jak přála, včetně útulného klidného prostředí a relaxační hudby a vůní. Vždy se na masáž moc těším a doporučuji vyzkoušet i ostatním.