Poznatky, které jsem doposavad načerpala z různých masérských kurzů, samostudia či praxe, propojuji v originální masérský systém relaxační energetické masáže.

Tato dvě slova se nevylučují. Energetickou masáží míním proces sjednocování proudění vaší životní síly po celém těle, ke kterému během masáže dochází. A při tom si rozhodně odpočinete :).

S energií pracuje orgonomická masáž, viz níže.

Masírované partie si vybíráte vy. Pokud necháte výběr na mě, masíruji to, co cítím, že je potřeba. Většinou se věnuji celé zadní části těla-nohy, záda, šíje, hlava a přední části dle potřeby.

Relaxační energetická masáž propojuje následující typy masáží. Pokud zatoužíte jen po jedné z nich, ráda vám ji poskytnu.

Švédská masáž relaxační

Nejklasičtější typ masáže probíhá v pomalém rytmu. Důkladně se věnuje všem masírovaným oblastem. Tlak přizpůsobuji klientovi, ale obecně je tato masáž jemnější. Lze namasírovat všechny části těla, vyjma intimní oblasti. Nejběžněji se masíruje šíje a záda, nohy zepředu i zezadu, ruce, hrudník a břicho.

Švédská masáž sportovní

Tato masáž je vhodná pro úlevu od fyzického vyčerpání. Nejedná se o specializovanou masáž určenou vrcholovým sportovcům. Hmaty jsou stejné jako u relaxační masáže, ale mohou být rychlejší a mají větší intenzitu a zaměřují se na problematická místa vyžadující větší péči. Cílem je zejména rozmasírování svalových spasmů. Volba masírovaných oblastí je opět na vás.

Masáž obličeje

Tuto jemnou masáž podporující elasticitu kůže a vyhlazující vrásky provádím výtečným olejem z hroznových jader vhodným na citlivou pokožku.

Indická masáž hlavy a šíje

Má významné antistresové účinky. Zaměřuje se na masáž oblastí, kde se často hromadí napětí a snadno zde vzniká bolest – šíje a horní část trapézového svalu. Prokrvuje pokožku hlavy a zcela zbavuje napětí. Masíruje se i obličej. K masáži vybírám vonnou silici dle vašich představ, aby se zapojil i aromaterapeutický efekt vůně. Provádí se vsedě a trvá zhruba půl hodiny.

Orgonomická masáž

Patří mezi bioenergetické masáže. Jde o jemné krouživé pohyby prováděné po celém těle zezadu i zepředu. Cílem je rozvést energii rovnoměrně po celém těle a nechat ji volně proudit. Má vybuzující a osvěžující účinek.

NOVINKA! Muzikoterapeutická masáž

Hudba je silné médium působící na náš celkový stav. Muzikoterapeutické hudební nástroje s přirozeným laděním nás dokáží uvést do stavu hluboké relaxace. Uvelebíte se na lehátku a první čtvrthodinu se necháte unášet tóny bubnu sun drum, tibetské mísy a zvonkohry koshi. A pak si ještě užijete hodinovou či dvouhodinovou relaxační masáž.

SPECIALITA! Čtyřruční masáž celého těla

S kolegou nabízíme možnost nechat se namasírovat od dvou lidí najednou a užít si tak péči od čtyř rukou :).